Cursus Leren van Lelystad
Ontwikkeling volgen van New Town Lelystad
FlevoMeer Bibliotheek biedt komend najaar de zesdelige cursus Leren van Lelystad aan in samenwerking met Plusbibliotheek Flevoland en International New Town Institute. De ontwikkeling van Lelystad is een boeiend en deels onvoorspelbaar proces. Deelname aan deze cursus vergroot het inzicht in New Town Lelystad en haar ontwikkelingen.
Deskundigen aan het woord
Aan de hand van zes thema’s wordt deze bijzondere stad op een overzichtelijke wijze ontleed en gepresenteerd door deskundigen. Sprekers zijn Marit Geluk (programmamanager bij International New Town Institute), Henk Licher (zelfstandig adviseur), Maaike Ruiter (afdeling onderzoek en statistiek Gemeente Lelystad), Wouter Weijers (adviseur regionale economie Kamer van Koophandel), Joris van Casteren (journalist en auteur van het boek Lelystad) en wethouder Jop Fackeldey.De volgende thema’s passeren de revue: New Town Lelystad, het ontstaan, demografische ontwikkelingen, economische perspectieven, idealen en verwachtingen en tenslotte de toekomst van Lelystad.
Zes cursusavonden
Leren van Lelystad start op donderdag 22 september in FlevoMeer Bibliotheek | Lelystad, De Promesse 4. De overige cursusavonden zijn op 29 september, op 6, 13 en 27 oktober en op 3 november. Aanvang 20.00 uur, ontvangst vanaf 19.45 en duur circa anderhalf uur.Leden van FlevoMeer Bibliotheek betalen € 80,- en niet-leden € 87,50.
Aanmelding vooraf via info@plusbibliotheekflevoland.nl. Voor vragen is contact op te nemen met International New Town Institute via 036 5344070 of is een uitgebreide beschrijving van de cursus beschikbaar op www.plusbibliotheekflevoland.nl/lerenvanlelystad.



