Tentoonstelling Amnesty International
Tot en met 13 december is er in de hal van de bibliotheek een presentatie van Amnesty International ter gelegenheid van de viering op en rond woensdag 10 december van het 60-jarige bestaan van de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens(UVRM).
Op zaterdag 13 december voert de werkgroep Amnesty Noordoostpolder tijdens de kerstmarkt actie in de Lange Nering. Voorbijgangers wordt gevraagd te Vlammen voor de Vrijheid door steun te betuigen aan de mensenrechtenbeweging. Dat kunt u ook doen door lid te worden via www.amnesty,.nl of www.noordoostpolder.amnesty.nl en/of te tekenen voor steun aan bekende (groepen van) mensenrechtenactivisten.
Andere activiteiten
Daarnaast presenteert de locale groep zich van 3 tot en met 18 december met een pakkende fototentoonstelling in de hallen van Theater ’t Voorhuys. Tijdens een dienst van de Model Open Kerk op 7 december in de Bantsiliek in Bant worden twee Amnesty-gerelateerde verhalen/gedichten voorgelezen. Tot slot zijn op zaterdagavond 13 december leden van de werkgroep aanwezig bij een jongerenfeest in de KLOS.



